*ŞİRKET PROFİLİ:
VEDAT ÖZTÜRK TARAFINDAN 2002 YILINDA ÇIKILAN BU UZUN YOLA, KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN CANLA-BAŞLA ÇALIŞARAK ÇITAMIZI KURUMSALA TAŞIDIK. BİREYSEL BAŞARILARIN, KURUMSALA DÖNÜŞTÜRÜLEREK DAHA GENİŞ KİTLELERE KALİTEDEN TAVİZ VERMEDEN, HAYATI KOLAYLAŞTIRIRKEN BİR O KADARDA KONFORU, KULLANIŞLI OLMAYI VE UZUN YILLAR BOYU VERİM ALMAYI HEDEFLEDİK.

BU NEDENLE; GÜNCEL TEKNOLOJİYİ KULLANARAK, SAĞLIKLI, KONFORLU, KALİTELİ, KULLANIŞLI YAŞAM ALANLARI YAPTIK. YAPMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ.

İSTANBUL İÇİNDE VE İSTANBUL DIŞINDA, YAPTIĞIMIZ İŞLERLE HER GEÇEN GÜN ÇITAMIZI BİRAZ DAHA YUKARILARA TAŞIDIK. MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ İLE PEKİŞTİRDİK. İŞİN SONUNDA AİLEDEN BİRİ OLDUK.

*MİSYONUMUZ: HER EVİN 2.ŞANSA İHTİYACI VAR SLOGANIYLA ÇIKTIĞIMIZ BU UZUN YOLDA, İHTİYAŞALRINIZ NİSPETİNCE SAĞLIKLI, KONFORLU, SAĞLAM YAŞAM ALANLARI YAPARAK EVİNİZE&İŞYERİNİZE KULLANIŞLI ALANLAR KATARIZ.

*HEDEF-KALİTE: GÜNÜMÜZ GÜNCEL TEKNOLOJİSİNİ KULLANARAK, İLERLEYEN ZAMAN DİLİMİNDE BİLE İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYABİLMEK. BEKLENTİLERİNİZİN DE ÜSTÜNE ÇIKARAK, SAĞLIKLI, KALİTELİ, KULLANIŞLI YAŞAM ALANLARINI, TASARLAYARAK, UYGULAYIP TESLİM EDİYORUZ.

İLETİŞİM: jedgrup.com, instegram/2.sans, facebook/2.şans Linkedin/jed grup